ULUBIONY KIOSK - PRZEJRZYJ I ZAMÓW WERSJA MOBILNA

Inspiracje / Artykuł promocyjny

Zasmakuj w Delicious Presets

2016-07-29
15 komentarzy
55
Facebook Google Wykop Twitter Pinterest
Zasmakuj w Delicious Presets
fot. Iwona Domagała-Pytlewska, Czarny Kot Studio, www.czarnykotstudio.pl
Obrabiasz zdjęcia w Lightroomie lub Photoshopie? Przyspiesz edycję zdjęć ślubnych, używając presetów Delicious Presets!

Szukasz sposobu na szybką i efektowną edycję fotografii? Znakomity efekt za jednym kliknięciem gwarantują presety z serii Delicious Presets. Stworzone przez Krzysztofa Ziętarskiego dostępne są dla programów Lightroom i Adobe Camera Raw (ACR). Poczwórna kolekcja oraz pakiet Storyteller to łącznie kilkadziesiąt zróżnicowanych ustawień gotowych do użycia.

Po prostej instalacji wystarczy jedno kliknięcie, by zamienić nudną kolorystykę zdjęcia z aparatu w dynamiczną i pełną emocji. Zawsze można też wprowadzić własne poprawki, regulując podstawowe suwaki w panelu Basic. Tym sposobem cały materiał z uroczystości ślubnych w ekspresowym tempie poddasz jednolitej edycji.

W przeciwieństwie do większości obecnych na rynku presetów, Delicious Presets wpływają na obraz w sposób dosyć łagodny, nadają zdjęciom subtelnego wyglądu, o wyjątkowej kolorystyce i tonalności. Z tego powodu idealnie sprawdzają się w edycji fotografii ślubnych, portretowych i rodzinnych.

Zobacz poniżej, w jak wyjątkowy sposób można opowiedzieć ślubną historię za pomocą presetów Storyteller. www.deliciouspresets.pl

Zdjęcie ilustrujące artykuł: Iwona Domagała-Pytlewska, Czarny Kot Studio, www.czarnykotstudio.pl

Instalacja
Do każdego produktu DP dołączona jest
szczegółowa instrukcja instalacji
i obróbki z jego użyciem. Presety
importuje się w Lightroomie lub kopiuje
pliki do odpowiedniego folderu.
Po kliknięciu presetu możesz zmienić
suwaki z panelu Basic – to proste!
Instalacja Do każdego produktu DP dołączona jest szczegółowa instrukcja instalacji i obróbki z jego użyciem. Presety importuje się w Lightroomie lub kopiuje pliki do odpowiedniego folderu. Po kliknięciu presetu możesz zmienić suwaki z panelu Basic – to proste!
Instalacja
Do każdego produktu DP dołączona jest szczegółowa instrukcja instalacji i obróbki z jego użyciem. Presety importuje się w Lightroomie lub kopiuje pliki do odpowiedniego folderu. Po kliknięciu presetu możesz zmienić suwaki z panelu Basic – to proste!
Storyteller #1
Każda z trzech kolekcji Storyteller
zawiera 12 presetów – 8 kolorowych
i 4 czarno-białe. Storyteller #1 to
propozycja najbardziej uniwersalna,
wprowadzająca bardzo subtelne zmiany
kolorystyczne i barwy zbliżone do
naturalnych.
Storyteller #1 Każda z trzech kolekcji Storyteller zawiera 12 presetów – 8 kolorowych i 4 czarno-białe. Storyteller #1 to propozycja najbardziej uniwersalna, wprowadzająca bardzo subtelne zmiany kolorystyczne i barwy zbliżone do naturalnych.
Storyteller #1
Każda z trzech kolekcji Storyteller zawiera 12 presetów – 8 kolorowych i 4 czarno-białe. Storyteller #1 to propozycja najbardziej uniwersalna, wprowadzająca bardzo subtelne zmiany kolorystyczne i barwy zbliżone do naturalnych.
Storyteller #2
To wyrazisty zestaw oferujacy solidne
zmiany kolorystyczne. Spodoba się
szczególnie tym, którzy lubią mocniejszą
obróbkę. Każdy preset dostępny jest
w pięciu wariantach kontrastu.
To kolejny krok do szybszej pracy nad
zdjęciami.
Storyteller #2 To wyrazisty zestaw oferujacy solidne zmiany kolorystyczne. Spodoba się szczególnie tym, którzy lubią mocniejszą obróbkę. Każdy preset dostępny jest w pięciu wariantach kontrastu. To kolejny krok do szybszej pracy nad zdjęciami.
Storyteller #2
To wyrazisty zestaw oferujacy solidne zmiany kolorystyczne. Spodoba się szczególnie tym, którzy lubią mocniejszą obróbkę. Każdy preset dostępny jest w pięciu wariantach kontrastu. To kolejny krok do szybszej pracy nad zdjęciami.
Storyteller #3
Ta kolekcja jest najbardziej subtelną
z linii Storyteller. Przeznaczona jest dla
fotografów skłaniających się ku
delikatnym, jasnym, lekko pastelowym
kolorom. Polecamy ją zwłaszcza
fotografom rodzinnych, którzy chcą
podkreślić naturalne emocje.
Storyteller #3 Ta kolekcja jest najbardziej subtelną z linii Storyteller. Przeznaczona jest dla fotografów skłaniających się ku delikatnym, jasnym, lekko pastelowym kolorom. Polecamy ją zwłaszcza fotografom rodzinnych, którzy chcą podkreślić naturalne emocje.
Storyteller #3
Ta kolekcja jest najbardziej subtelną z linii Storyteller. Przeznaczona jest dla fotografów skłaniających się ku delikatnym, jasnym, lekko pastelowym kolorom. Polecamy ją zwłaszcza fotografom rodzinnych, którzy chcą podkreślić naturalne emocje.

Serwisy specjalne
Partnerzy

 

 

 

Digital Camera Polska
Wydanie na tablet:
Tablet
App Store Google Play
Wydawca
AVT-Korporacja Sp. z o.o.

AVT Korporacja
Sp. z o.o.

ul. Leszczynowa 11
03-197 Warszawa

tel.: 22 257 84 99
fax.: 22 257 84 00

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
avt.pl
ulubionykiosk.pl